Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Проводиться Всеукраїнська акція \"16 днів проти насильства\"

Поділитися новиною:

Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Білогірському районі дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Протягом даного періоду Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено ряд заходів спрямованих на попередження насильства.

Працювати розпочали з найменшими дітьми дошкільного віку, адже на даному етапі формуються відносини в сім’ї, розподіл ролей в родині та колективі. В ході заходу було продемонстровано повчальний відеоролик «Не треба ображати друзів», проведено бесіду на тему: «Бути добрим так просто». Активності та відвертості дошкільнят, нам, дорослим, можна тільки позаздрити.

Директор Білогірського РЦСССДМ С.К.Панчоха спільно з лікарем кабінету «Довіра» Лівінчук О.В. провели захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом на базі Білогірського НВК «Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І.О.Ткачука, гімназія».

Також було здійснено виїзди на ФАПи Білогірського району. Охоплено наступні населені пункти: с.Коритне, с.Дзвінки, с. Надишень, с. Вікнини, с.Залужжя, с. Корниця, с. Юрівка, с.Шуньки, та ін.). Проведені бесіди на тему: «Скажемо НІ насиллю!», виготовлено та розповсюджено пам’ятки «Поради жінкам, які збираються на роботу за кордон».

З колективом Білогірського дитячого садка №1 «Сонечко» проведено засідання круглого столу на тему: «Любов – найкращий засіб виховання».

Взяли участь на базі Білогірської районної дитячої бібліотеки у засіданні молодіжного клубу «Юність і закон» на тему: «Захисти себе сам». Фахівець центру провела тренінг на тему: «Ми пололаємо насилля!».

У сучасному світі проблема насильства стосовно жінок та домашнє насильство, попри всі досягнення цивілізації, зберігає свою актуальність.

Таке насильство залишається однією з надзвичайно поширених форм порушення прав людини, від якої переважно страждають найбільш уразливі групи осіб (жінки, діти, особи з інвалідністю).

 

Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" Альбом: Проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/2000 | Переглядів: 83Дата публікації: 16:26 10.12.2017