Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка
В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка

Поділитися новиною:

В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка

Свій внутрішній світ, бачення навколишнього середовища та емоції, передавали талановиті особливі діти Білогірщини на виставці, присвяченій Міжнародному дню інвалідів, що днями відбулась в районному історико-краєзнавчому музеї.

Виставка включала в себе роботи дітей з Центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Промінь надії» та Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Роботи різного ступеня складності були представлені за такими напрямками,як картини та об'ємні роботи з бісеру, українська вишивка, в’язання, тощо.

У виставці взяли участь майстри різного віку. Це ще раз доводить: у творчості обмежень немає. На особливу увагу заслуговують роботи Малішевської Христини та Колесника Олександра учасників гуртока «Умілі ручки», що діє при Центрі «Промінь надії».

Представлені роботи дивують та надихають. Сподіваємось, що учасники виставки і надалі будуть дивувати та вражати своїми витворами.

 

Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка Альбом: В історико-краєзнавчому музеї відкрилась чергова виставка
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1996 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:42 08.12.2017