Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування
З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування

Сьогодні в сесійному залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначатимуть 7 грудня.

Участь в заході взяли: голова райдержадміністрації Роман Муляр,  заступник голови РДА Віктор Гребенюк, керівник апарату адміністрації Юлія Панасюк, голови селищних та сільських рад, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів РДА.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх у залі звернувся голова Білогірської районної ради Василь Мельник. У своєму виступі він наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району, тісній співпраці всього депутатського корпусу задля громади нашого краю.

З теплими словами привітань до присутніх звернувся й голова РДА. Він побажав присутнім  міцного здоров’я, терпіння, невичерпної енергії, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідного краю. Хоча зараз в державі й триває процес реформ, місцеве самоврядування залишається стрижнем їх втілення та основоположною ланкою зв’язку держави та народу, зазначив очільник району.

Звичайно, що жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження, а тому й цього дня почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників в галузі місцевого самоврядування.

Привітання зі святом та побажання здоров’я, наснаги та професійної впевненості линули й від депутата обласної ради Сергія Іващука.

Святковий настрій усім присутнім створили працівники районного будинку культури, адже ними було підготовлено чудову концертну програму, де лунали веселі та запальні пісні, звучала гарна музика,

 

Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування Альбом: З професійним святом привітали працівників місцевого самоврядування
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1991 | Переглядів: 129Дата публікації: 16:40 06.12.2017