Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України
Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України

Поділитися новиною:

Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України

Напередодні Дня Збройних Сил України представники районної влади привітали з професійним святом військовослужбовців Білогірського районного військового комісаріату.

Напередодні Дня Збройних Сил України представники районної влади привітали з професійним святом військовослужбовців Білогірського районного військового комісаріату.

Голова райдержадміністрації Роман Муляр та голова районної ради Василь Мельник привітали особовий склад. Вони подякували військовим за сумлінне виконання своїх службових обов’язків в цей надскладний для нашої країни час. Роман Петрович звернув увагу на те, що з цих людей треба брати приклад, адже вони — еталон мужності та героїзму. Це справжні патріоти України, патріоти Білогірщини.

Почесні грамоти та подяки за високі досягнення у праці та сумлінне виконання службових обов’язків отримали найкращі працівники військового комісаріату.

Зокрема, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено заступника комісара, майора Юрія Савочку й головного спеціаліста відділення обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу Лесю Водзінську.

Із вітальними словами й побажаннями здоров’я, наснаги та миру зернувся до підлеглих військовий комісар Ігор Новосядлий. За словами Ігоря Анатолійовича, сьогодні Збройні сили України - це боєздатне військо, передова зброя й техніка, високий потенціал військовослужбовців. "Головна сила армії - український воїн, відданий патріот, людина честі й обов`язку, що стоїть на сторожі держави й народу", - підкреслив військовий комісар.

 

 

Альбом: Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України Альбом: Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України Альбом: Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України Альбом: Керівники району привітали військовослужбоців Білогірського РВК з Днем Збройних сил України
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1990 | Переглядів: 99Дата публікації: 16:16 06.12.2017