Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі  СНІДом.

Поділитися новиною:

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Цей день є нагадуванням про необхідність для сучасного людства зупинити розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу.

Епідемія ВІЛ/СНІДу є особливим різновидом кризи, яку необхідно сприймати як надзвичайну ситуацію та як довготривалу проблему для розвитку. Україна за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції/СНІДу займає одне з перших місць у Східно-Європейському регіоні.

Складно повірити, що про СНІД ми дізналися лише 30 років тому. За цей час, синдром набутого імунного дефіциту перейшов від невідомої хвороби до світової кризи і забрав біля 40 млн життів. Незважаючи на прогрес, СНІД продовжує вбивати щоденно людей у світі.

Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка, жодна акція в цій області не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння Сніду була задумана навесні 1991 року. Її ідея належить художникові Франку Муру.

  Директор Білогірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді С.К. Панчоха спільно з лікарем кабінету довіри Лівінчук О.В.  провели захід присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом на базі Білогірського НВК "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.О.Ткачука, гімназія". Учні школи теж долучились до заходу своїм флешмобом.

 

Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі  СНІДом. Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі  СНІДом. Альбом: 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі  СНІДом.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1981 | Переглядів: 57Дата публікації: 15:33 01.12.2017