Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Віддали шану громадянам з обмеженими фізичними можливостями
Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями

Поділитися новиною:

Віддали шану громадянам з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня українське суспільство разом із світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, яке у Білогірському територіальному центрі соціального обслуговування відзначали сьогодні. Особливого вшанування і відзначення заслуговують ті люди, які не впали в розпач, не замкнулись в чотирьох стінах, а в силу своїх сил і можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків.

Віддати шану громадянам з обмеженими фізичними можливостями на захід завітали поважні гості – голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, директор територіального центру Зоя Басок.

  Після урочистої частини запрошені мали можливість переглянути програму яку підготували працівники  Будинку Культури з ведучою Любов Особською та  чарівні голоси солістів та молоді сопілкарі Школи Мистецтв. Було організовано виставку на якій були  представлені картини, вишивки та ікони, виконані в різних техніках. Роботи виконані людьми з обмеженими можливостями гладдю, хрестиком та бісером. Кожна по-своєму індивідуальна, адже майстрині вкладали у свою роботу душу, настрій та задоволення. А також було організовано благодійний обід.

    Після таких заходів чітко усвідомлюєш, що не єдиним хлібом живе людина! І що добра посмішка, лагідне слово відігріває серця підопічних і подібне спілкування необхідне у їхньому непростому повсякденні.

Альбом: Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями Альбом: Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями Альбом: Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями Альбом: Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями Альбом: Віддали шану громадянам з обмеженими  фізичними можливостями
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1980 | Переглядів: 104Дата публікації: 14:39 01.12.2017