Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами
Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами

Поділитися новиною:

Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти.

Кожен день у житті людей з особливими потребами наповнений прагненням пристосовуватися до самостійного життя у суспільстві, самовдосконалення,  приносити радість собі та оточуючим. Головне для них, що життя є і воно продовжується.

З 13 по 30 листопада Білогірським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами, де взяли участь 12 осіб з різних населених пунктів Білогірського району, присвячений Всесвітньому дню людини з інвалідністю.

 На конкурс були представлені цікаві вироби, кольорові малюнки, пронизані радістю та позитивними емоціями дітей. Усі діти відповідально поставились до завдання, проявили креативність та творчість. За що були нагородженні грамотами  та енциклопедіями.

Альбом: Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами Альбом: Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами Альбом: Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами Альбом: Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами Альбом: Творчий конкурс на тему «Зима у моєму вікні» для дітей з особливими потребами
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1977 | Переглядів: 113Дата публікації: 11:15 01.12.2017