Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи в с.Залужжя.
Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя.

Поділитися новиною:

Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи в с.Залужжя.

В с.Залужжя є діюча загальноосвітня школа І-Ш ступенів. Дана школа є найбільшою сільською школою в районі ( 102 учні, 25 працюючих). Заклад обслуговує села Залужжя, Корниця, Шельвів, Вікентово, Коритне, Надишень, Вікнини, Дзвінки, Ювківці та Двірець (Ізяславського району)

 

 

Приміщення школи, де знаходиться 2 класи початкової школи, побудоване в 1904 році, де раніше була розташована прикордонна  застава. На даний час будівля школи знаходиться в аварійному  стані. 9 червня 2009 року районна комісія провела обстеження будівель і склала відповідний акт  . Вирішити цю  проблему можна шляхом завершення будівництва загальноосвітньої школи, яке було розпочате в 1990 році, але через відсутність фінансування в 1992 році було призупинене.

За умови побудови нової школи в заклад стане опорною школою, куди будуть підвозитись учні з навколишніх сіл. У 2016-2017 навчальному році у школі навчатиметься 108 дітей, 2017-2018 н.р. – 106 дітей, 2018-2019 н.р. – 101 дитина. Кошторисна вартість будівництва становить 25078,913 тис.гривень. 

Днями перший заступник голови РДА Володимир Кирилюк відвідав об’єкт, де ознайомився з ходом робіт.

 На даний час проведено демонтаж зруйнованого перекриття та частини капітальних стін. Завершується відновлення внутрішніх цегляних перегородок, проведені роботи з армування та відновлення зовнішніх і внутрішніх несучих стін, встановлюється система даху, а за останньою інформацією частково встановлено вікна та двері.

        

 

Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя. Альбом: Тривають роботи з будівництва загальноосвітньої школи  в с.Залужжя.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1975 | Переглядів: 108Дата публікації: 16:33 30.11.2017