Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Поминальний молебень за жертвами Голодомору
Поминальний молебень за жертвами Голодомору

Поділитися новиною:

Поминальний молебень за жертвами Голодомору

25 листопада у Білогір’ї, біля меморіальної каплиці жертвам Голодомору та політичних репресій пройшла скорботна акція «Запали свічку пам’яті» та відбувся поминальний молебень за душі мільйонів невинно убієнних українців, який відслужив благочинний Білогірського округу УПЦ отець Олександр.

 Після завершення панахиди відбувся мітинг, на якому виступили:  заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, голова районної ради Василь Мельник, благочинний Білогірського округу УПЦ КП отець Степан  та настоятель римо-католицького монастиря ім. св. Вікентія отець Павло. Всі вони висловили слова скорботи за сотнями тисяч померлих співвітчизників й висловили надію на те, що подібний жах більше ніколи не повториться в історії нашого народу.  

В цей день пшеничні колоски та лампадки поклали до меморіальної каплиці та вшанували пам'ять мільйонів жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Разом із усією Україною білогірчани вклонились пам’яті своїх земляків, всіх українців, що були вбиті голодом.
 

Вічна і світла їм пам’ять!

Альбом: Поминальний молебень за жертвами Голодомору Альбом: Поминальний молебень за жертвами Голодомору Альбом: Поминальний молебень за жертвами Голодомору Альбом: Поминальний молебень за жертвами Голодомору Альбом: Поминальний молебень за жертвами Голодомору
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1962 | Переглядів: 122Дата публікації: 09:00 27.11.2017