Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2017 рік
Співпраця центру зайнятості з  сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2017 рік

Поділитися новиною:

Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2017 рік

24 листопада 2017 року відбулося засідання „круглого столу” на тему: „Співпраця центру зайнятості з сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2017 рік ”, який проводив районний центр зайнятості. У проведені даного заходу взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Гребенюк В.А., голова районної ради Мельник В.В., директор РЦЗ Тищук Л.П., начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оцалюк Н.В., голови сільських та селищних рад.

Відкрила засідання „круглого столу” директор  районного центру зайнятості Лариса Тищук, яка у своєму виступі проінформувала учасників щодо питання впровадження сучасних інноваційних підходів у роботі центру зайнятості та висвітила перспективи  працевлаштування осіб із обмеженими фізичними можливостями зареєстрованих у РЦЗ.            

Проаналізувавши виконання угод між центром зайнятості та сільськими (селищними) радами за 2017 рік в розрізі кожної ради та навівши факти плідної співпраці  начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оцалюк Н.В. зосередила увагу учасників заходу на важливості підписання даних угод на 2018 рік.

Начальник  управління фінансів РДА Олена Репецька зазначила важливість закладення коштів місцевими бюджетами для організації громадських робіт оскільки це дає можливість заощаджувати кошти місцевого бюджету.

             Заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк розповів про перспективи економічного і соціального розвитку сільських територій району у 2018 році.

             Голова  районної Ради Василь Мельник  пояснив роль органів місцевого самоврядування у розвитку соціальної інфраструктури  в сільській місцевості та розповів про перспективний розвиток  району при об’єднанні в територіальну громаду.

            Підводячи підсумки засідання „круглого столу” та з метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості та створення умов щодо розвитку підприємництва на селі, активізації ролі роботодавців у збереженні та створенні нових робочих місць та координації спільних дій спрямованих на розвиток своїх громад учасниками було прийнято рекомендації.

Альбом: Співпраця центру зайнятості з  сільськими та селищними радами в частині виконання угод про співпрацю за 2017 рік
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1960 | Переглядів: 106Дата публікації: 15:48 24.11.2017