Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання сесії районоої ради
Відбулось чергове засідання сесії районоої ради

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання сесії районоої ради

24 литопада 2017 року під головуванням голови районної ради Василя Мельника відбулось засідання шістнадцятої позачергової сесії районної ради. Участь у пленарному засіданні позачергової сесії прийняв голова районної державної адміністрації Роман Муляр. На порядок денний було винесено наступні питання :

- Про щорічний звіт голови Білогірської районної ради.

- Про інформацію керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури на території Білогірського району за 2017 рік.

- Про інформацію керівника Білогірського відділення поліції Красилівського відділу поліції по основних видах оперативно-службової діяльності за 2017 рік.

- Про виконання програми розвитку суспільного дошкільного виховання на 2011 — 2017 роки.

- Про виконання районної програми «Учитель» на 2013-2017 роки.

- Про          виконання програми безоплатної правової допомоги населенню

Білогірського району на 2016-2017 роки.

- Про виконання програми державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Білогірському районі на 2016-2017 роки.

- Про затвердження розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів в Білогірському районі.

- Про районну програму щодо організаційного забезпечення діяльності районного комунального підприємства «Білогірське бюро технічної інвентаризації» на 2017- 2019 роки.

- Про хід виконання районної програми «Турбота» на 2014-2018 роки.

- Про попереднє погодження на надання земельної ділянки з метою геологічного вивчення та розробки родовищ корисних копалин місцевого значення на території Малоборовицької сільської ради Білогірського району.

- Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району з балансу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

- Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району спеціалізованого лісогосподарського комунального підприємства «Орлан».

- Про виконання плану роботи Білогірської районної ради на 2017 рік та затвердження плану роботи на 2018 рік.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Альбом: Відбулось чергове засідання сесії районоої ради Альбом: Відбулось чергове засідання сесії районоої ради
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1957 | Переглядів: 85Дата публікації: 14:00 24.11.2017