Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації
Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації

Поділитися новиною:

Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації

В житті кожної людини, кожного краю та й цілого народу бувають моменти криз, горя і випробувань. В такі моменти змінюються усталені рамки життя й здається, що змін на краще вже не буде, однак в глибині душі кожної людини горить вогник надії. Надії на те, що все може змінитися й нарешті для нашого багатостраждального народу настануть кращі часи.

Віддати шану загиблим героям Небесної сотні та загиблим воїнам АТО біля пам’ятного знаку Покрови Пресвятої Богородиці присв’яченного Героям Небесної Сотні, що в райцентрі, зібралися сьогодні працівники райдержадміністрації, установ та організацій району й небайдужі жителі району.

Відслужив поминальний молебень настоятель храму священномученика архидиякона Стефана отець Степан. До молитви за душі невинно убієнних долучився й благочинний УПЦ отець Олександр та настоятель римо-католицького парафії  отець Валентин. В молебні взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр.

Пам’ятаймо загиблих героїв, нехай їх жертва не стане даремною, а вільна та процвітаюча Україна стане їм найпрекраснішим пам’ятником, - наголосив у своєму виступі очільник району.

В комплексі заходів присвячених вшануванню учасників Революції Гідності заступник голови адміністрації Віктор Гребенюк спільно з представниками районної ради відвідали с.Залужжя, де поклали квіти до могили героя Небесної Сотні  Олександра Подригуна, який помер 23 лютого 2014 року внаслідок важких тілесних ушкоджень, які отримав пі час подій на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

Цього ж дня голова РДА Роман Муляр разом з керівником апарату райдержадміністрації Юлією Панасюк та учасниками АТО поклали квіти до  пям’ятника воїнам – полеглим за волю та незалежність на Сході України та у локальних конфліктах на території інших держав.

Сьогодні в день четвертої  річниці тих кривавих подій, згадаймо нашого земляка й кожного із загиблих словами теплоти та вдячності, шануймо їх  величний подвиг. Нехай та жертва, яку вони принесли стане одним з наріжних каменів закладених у фундамент єдності нації.

Нажаль, в цей час наша нація продовжує переживати період складних випробувань. Нехай подвиг Героїв Небесної сотні і воїнів на Сході України стане прикладом самопожертви й любові до своєї землі, родини, нації.

 

Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації Альбом: Приклад самопожертви й любові до своєї землі, родини та нації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1950 | Переглядів: 133Дата публікації: 15:30 21.11.2017