Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні "круглого столу", що відбулось в районному центрі зайнятості
Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні \"круглого столу\", що відбулось в районному центрі зайнятості

Поділитися новиною:

Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні "круглого столу", що відбулось в районному центрі зайнятості

15 листопада 2017 року у приміщенні районного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Співпраця центру зайнятості з соціальними партнерами щодо підвищення якості надання послуг з професійної орієнтації зайнятому та незайнятому населенню».

 

Мета заходу – сприяння узгодженню потреб ринку освітніх послуг, проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, підвищення якості професійної підготовки випускників навчальних закладів, посилення відповідності їх професійного рівня вимогам роботодавців.
Директор Білогірського  районного центру зайнятості Тищук Л.П. презентувала учасникам заходу спектр послуг служби зайнятості за останніми технологічними інноваціями, проінформувала присутніх про стан ринку праці району та зазначила, що профорієнтаційна робота з молоддю є важливим чинником зменшення професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.
В обговоренні теми  взяв участь заступник  голови районної державної адміністрації Гребенюк В.А. , який підкреслив необхідність проведення сьогоднішнього заходу та підтримав думку, що  для району  потрібно готувати гідну зміну робітничих професій.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА  Баранчук О.В. презентувала напрямки профорієнтаційної роботи у школі. Зупинилася на основних напрямках співпраці центру зайнятості з учнівською молоддю. Озвучила сучасні проблеми профорієнтаційної роботи в школі та шляхи її удосконалення

В обговоренні питань співпраці з організації профорієнтаційної роботи у районі  взяв участь  заступник  начальника управління праці та соціального захисту населення Разумей В.О.

Про організацію спільних заходів, пов’язаних із вирішенням проблем зайнятості молоді, а також професійної орієнтації випускників загальноосвітніх шкіл району ,про особливості професійного самовизначення старшокласників у сучасний період,  з результатами анкетування учнів 9-11 класів Білогірського району    ознайомила учасників засідання провідний фахівець з питань профорієнтації          відділу      надання соціальних послуг Білогірського РЦЗ Мазур Л.А.

 На закінчення засідання були підведені підсумки заходу та прийняті рекомендації і пропозиції учасників круглого столу. Учасники засідання наголосили на корисності та необхідності подібних заходів для всіх сторін – учасників проведення профорієнтаційної роботи і, перш за все, для тих, на кого спрямовані всі зусилля профорієнтаційної роботи – сьогоднішньої учнівської молоді.

 

Альбом: Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні "круглого столу", що відбулось в районному центрі зайнятості Альбом: Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні "круглого столу", що відбулось в районному центрі зайнятості Альбом: Заступник голови РДА В. Гребенюк взяв участь у засіданні "круглого столу", що відбулось в районному центрі зайнятості
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1936 | Переглядів: 90Дата публікації: 16:42 15.11.2017