Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства
На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства

Поділитися новиною:

На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства

15 листопада в районному будинку культури з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулося традиційне засідання клубу за інтересами «Золота пора».

У зустрічі взяли участь голова райради Василь Мельник, начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Віктор Рабчук, ветерани сільського господарства району, запрошені.

Запрошені гості у своїх виступах подякували ветеранам-аграріям за нелегку і самовіддану працю на благо краю, побажали здоров’я та довгих років життя.

В ході зустрічі присутніх було поінформовано про справи в аграрній галузі району, а також про актуальні питання сьогодення - оформлення субсидій та виплату пенсій.

Святковий настрій учасникам зібрання дарували солісти та колективи районного будинку культури.

Опісля ветерани-аграрії продовжили спілкування під час фуршету з нагоди свята.

 

Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства Альбом: На Білогірщині вшанували ветеранів сільського господарства
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1935 | Переглядів: 110Дата публікації: 14:49 15.11.2017