Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї
Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї

Поділитися новиною:

Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї

14 листопада 2017 року в районному історико-краєзнавчому музеї спільно з районним будинком творчості школярів відбулось відкриття виставки картин з зерна.

У виставці взяли участь працівники державних установ району й жителі селища.

 До уваги відвідувачів було представлено картини виготовлені з природних матеріалів, а саме насіння злакових та бобових культур, крупи, зерен кави. Загалом близько трьох десятків композицій різної тематики. Тут зображення тварин та птахів, пейзажів, квіткових композицій, архітектурні мотиви.

Варто зазначити, що добру половину виробів зробили своїми руками працівники музею, які відкрили для себе новий напрямок творчої діяльності. Частина картин виконана учасниками гуртків, що діють у Будинку творчості школярів.

Залишається тільки побажати їм творчої наснаги та нових ідей.

 

Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї Альбом: Чергова виставка відкрилась в районному історико-краєзнавчому музеї
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1932 | Переглядів: 99Дата публікації: 15:43 14.11.2017