Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії"
Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у \"Промені надії\"

Поділитися новиною:

Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії"

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна відзначає День української писемності та мови.

Цій даті  присвячений Тиждень української мови «Говоріть українською»,  що проходив з 6 по 10 листопада у Білогірському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь надії».

Метою проведення тижня мови було  збагачення  знань дітей про поетів, письменників, про їх твори, виховання  любові  до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Протягом  тижня фахівцями Центу  проводились  заняття з використанням ігротерапії та презентована виставка дитячих робіт «Вернісаж талантів» присвячена тематичному тижню.
 

Альбом: Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії" Альбом: Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії" Альбом: Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії" Альбом: Тиждень української мови «Говоріть українською» відбувся у "Промені надії"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1928 | Переглядів: 79Дата публікації: 15:36 10.11.2017