Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проект розпорядження голови РДА
Проект розпорядження голови РДА

Поділитися новиною:

Проект розпорядження голови РДА

Про визначення переліку видів громадських робіт в установах і організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади Білогірського району та сприяють їх соціальному розвитку у 2018 році

 

БІЛОГІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

     

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

_______________                                Білогір’я                                   №_______

 

Про визначення переліку видів

громадських робіт в установах

і організаціях, що мають

суспільно корисну спрямованість,

відповідають потребам громади

Білогірського району та сприяють

їх соціальному розвитку у 2018 році

 

На підставі статей 6, 13, 24, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру» з метою забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян та вирішення  питань соціального розвитку Білогірського району:

 

1. Визначити перелік видів громадських робіт в установах і організаціях, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади Білогірського району та сприяють їх соціальному розвитку у 2018 році, що додається.

 

        

2. Білогірському районному центру зайнятості провести роботу по направленню із числа безробітних та інших категорій громадян, за їх згодою, на громадські роботи.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Білогірської районної державної адміністрації від 26 грудня 2016 року № 381/2016-р «Про затвердження переліку видів громадських робіт в установах, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади, району та сприяють їх соціальному розвитку у 2017 році», зареєстроване у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області  27 грудня 2016 року за № 115/3029.

 

4. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області з моменту його оприлюднення.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                  Р. Муляр

 

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Голова Федерації профспілок

Хмельницької області

Г.П. Харьковський

________________

«___»___________2017 р.

 

М.П

Приєднані документи:

додаток
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1926 | Переглядів: 77Дата публікації: 13:53 10.11.2017