Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури
Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури

Поділитися новиною:

Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури

8 листопада у районному будинку культури відбулися заходи приурочені до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 Заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк та  голова районної ради Василь Мельник побажали працівникам культури терпіння, наснаги і творчих успіхів. Подякували за плідну, щоденну працю, ініціативність та силі духу, завдяки яким звеличується наша рідна Україна і наш край – Білогірщина.

Віктор Гребенюк зазначив: «Завдяки вам, дорогі друзі, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, яка звернена до майбуття, яка є конкурентноздатною не тільки на теренах нашої країни, а й далеко за її межами. Ви повертаєте із забуття, оберігаєте та розвиваєте народні традиції та ремесла. Ви забезпечуєте пам’ять поколінь та створюєте сприятливі умови для формування цілісного культурного простору. У переддень професійного свята зичу Вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань нашого краю.»

За високий професіоналізм керівники району нагородили працівників культури грамотами від  райдержадміністрації та районної ради. Серед найкращих Ганна Пташнік – бібліотекар с. Воробіївка, Сніжана Гоцак – викладач Білогірської школи мистецтв, Людмила Бахмацька – директор будинку культури с. Мокроволя, Леонід Іванцов керівник ансамблю духових інструментів  РБК. Завдяки їх праці, і праці всіх працівників культури району Білогірщину знають на рівні перших, і ми пишаємося цим.

Начальник сектору культури та релігій райдержадміністрації Вікторія Бащук також приєдналася до привітань і побажала здійснення всіх життєвих планів, надій та мрій, щоб кожен день життя був світлим і сонячним та дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог. «Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!».

З вітальними словами до присутніх звернулась й директор районного будинку культури Анжела Дзицюк. Вона побажала присутнім злагоди, дружності і взаєморозуміння, а також здоров’я, везіння та Божого благословіння.

Вітання присутнім линули від солістів будинку культури, учасників художньої самодіяльності району.

 

 

Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури Альбом: Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників культури
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1921 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:49 08.11.2017