Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Осінній суботник на Білогірщині
Осінній суботник на Білогірщині

Поділитися новиною:

Осінній суботник на Білогірщині

Традиційно в осінню пору дерева скидають різнобарвне листя, а населені пункти, вулиці, дороги, прибудинкові території мають виглядати доглянутими та охайними. Тож 7 листопада 2017 року в Білогір’ї відбувся суботник з благоустрою зон відпочинку та висадки дерев.

Так, державними службовцями райдержадміністрації та районної ради на чолі з заступником голови РДА Віктором Гребенюком було проведено роботи з  впорядкування зони відпочинку в урочищі «Білогірський каньйон». Під час робіт було прибрано територію урочища та висаджено понад 200 молодих саджанців берези.

Заходів здійснювались  в рамках осіннього місячника з благоустрою, який триває в районі з 15 вересня по 15 листопада 2017 року.

Проведення таких заходів вчить нас, що піклуватися про довкілля не тільки на весні, а й впродовж всього року, зазначив Віктор Гребенюк.  Ще краще буде, якщо кожен громадянин, кожен житель району після відвідин лісу або річки не буде засмічувати їх, а піклуватиметься про навколишнє середовище, природа віддячить нам сторицею, наголосив він.

 
 

Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині Альбом: Осінній суботник на Білогірщині
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1919 | Переглядів: 127Дата публікації: 12:56 07.11.2017