Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено робочу нараду
Проведено робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено робочу нараду

Днями в Білогірському рйонному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено робочу нараду, та з нагоди Дня соціальної сфери з працівниками територіального центру соціального обслуговування

  В зв’язку із змінами в законі «Про пенсійне забезпечення», та початком опалювального сезону, щоб попередити, запобігти, недопустити: пожеж, надзвичайних ситуацій, проблем  із пічним опаленням у людей похилого віку на  збори було запрошено представників таких служб району консультації яких вкрай необхідні для такої категорії людей:

  • Янишину Людмилу Василівну -  начальника Білогірського об’єднаного управління пенсійного фонду в Хмельницькій області
  • Перестюка Віктора Володимировича -  провідного інспектора Білогірського районного сектору ГУДСНС в Хмельницькій області.

Учасники зборів обговорили ряд важливих запитань, а саме змін до закону  «Про пенсійне забузпечення», перерахунок, порядок виплати і підвищення пенсій, трудовий стаж, про суворе дотримання правил пожежної безпеки. Надані відповіді на всі поставленні запитання.

      На завершення  виступила директор територіального центру Басок Зоя Володимирівна, яка  провела аналіз роботи відділень територіального центру,  закликала всіх сумлінно виконувати свою роботу та привітала всіх присутніх з наступаючим святом – Дня працівників соціальної сфери. Вручено почесну грамоту профспілки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, та грамоти від територіального центру кращим соціальним працівникам

Альбом: Проведено робочу нараду Альбом: Проведено робочу нараду
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1917 | Переглядів: 117Дата публікації: 15:10 06.11.2017