Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Ми - за здоровий спосіб життя!
Ми - за здоровий спосіб життя!

Поділитися новиною:

Ми - за здоровий спосіб життя!

Днями в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» учні 4 - 6 класів Денисівської ЗОШ І –ІІ ст. через флешмоб пропагували здоровий спосіб життя. Вони активно презентували тематичний девіз: « Бути здоровим -красиво! Бути здоровим – модно! Бути здоровим –стильно! Бути здоровим - класно!».

А також підготували цікавий виступ, що відображав погляд та чіткі орієнтири на формування здорового способу життя в сучасної молоді. Про визначену ціль і мету дійства красномовно свідчили плакати з написами «Ми за здоровий спосіб життя», які малювали всі учні школи. Загалом флешмоб не просто демонстрував протест шкідливим звичкам, а найперше показав, як учні школи намагаються своїм прикладом донести важливість здорового способу життя одноліткам. На завершення дійства всім бажали здорового глузду, здорового гумору, здорового духу і звісно ж здорового тіла!
Дружня атмосфера та гарний настрій допомогли дітворі якнайкраще зосередити увагу на основних засадах формування здорового способу життя та відповідальному ставленні підростаючого покоління до власного здоров’я, весело й цікаво провести час.

Альбом: Ми - за здоровий спосіб життя! Альбом: Ми - за здоровий спосіб життя!
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1912 | Переглядів: 101Дата публікації: 08:45 03.11.2017