Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль
Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль

Поділитися новиною:

Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники виїзного засідання громадської ради при Білогірській районній державній адміністрації, яке відбулось 31 жовтня 2017 року в смт Ямпіль.

В ході засідання члени громадської ради та представники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили питання стану національно-патріотичного виховання школярів у Ямпільській ЗОШ I-III ступенів. Також, було розглянуто питання щодо якості надання послуг  мешканцям Ямполя комунальним підприємством  «Добробут». 

У роботі засідання взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк.

Під час засідання голова Громадської ради Валентин Лосовський доповів про роботу Громадської ради та активну участь в житті району, а саме участь в організаційних комітетах з відзначення в районі державних свят, в роботі колегії при райдержадміністрації, зазначивши, що керівництво району дослухається до громадськості і сприяє у вирішенні нагальних проблем, які виникають у житті громад і окремих громадян.

З інформацією про стан національно-патріотичного виховання виступила директор Ямпільської школи Марія Олуйко. Вона повідомила членів ради та запрошених про комплекс заходів, що здійснюються у навчальному закладі для формування національної свідомості, патріотизму у підростаючого покоління.

Загалом засідання пройшло конструктивно з усіх піднятих питань члени Громадської ради надали свої пропозиції а також напрацювали спільні рекомендації для райдержадміністрації.

Альбом: Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль Альбом: Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль Альбом: Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль Альбом: Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль Альбом: Відбулось виїзне засідання Громадської ради при РДА в смт. Ямпіль
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1909 | Переглядів: 109Дата публікації: 14:08 01.11.2017