Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Питання легалізації виплати заробітної плати в районі розглядалося під час засідання робочої групи
Питання легалізації виплати заробітної плати в районі розглядалося під час засідання робочої групи

Поділитися новиною:

Питання легалізації виплати заробітної плати в районі розглядалося під час засідання робочої групи

31 жовтня під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка відбулось спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення в районі та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати(грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В засіданні взяли участь керівники та спеціалісти управлінь та відділів райдержадміністрації, головного спеціаліста –державного інспектора управління Держпраці, державних установ та організацій. Також до участі в засіданні було запрошено представників окремих підприємств та агроформувань.

Заступник управління соціального  захисту райдержадміністрації , секретар робочої групи Віктор Разумей  доповів: що за ініціативою управління було створено робочу групу з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення заробітної праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та розроблено заходи щодо підвищення рівня оплати праці та дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати в районі.

Спеціалісти  управління  спільно з державним інспектором Держпраці в області (Окопна О.Я.) проводять роз’яснювальну роботу, щодо підвищення рівня заробітної плати фізичними особами-підприємцями. Так, при бесіді з ФОП та керівниками приватних підприємств, які використовують найману працю, рекомендується виплачувати заробітну плату згідно кваліфікації працівника, але не менше встановленого  законодавством мінімуму 3200,00 грн. . Особливо звертається увага на сферу торгівлі, аптечних закладів.

За результатами засідання було прийнято ряд рішень, щодо посилення заходів у даній сфері та дано ряд доручень відповідальним виконавцям.

Альбом: Питання легалізації виплати заробітної плати в районі розглядалося під час засідання робочої групи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1903 | Переглядів: 77Дата публікації: 11:59 31.10.2017