Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Поділитися новиною:

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

30 жовтня відбулось засідання постійно-діючої комісії районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Кирилюка. Під час засідання було проведено аналіз звернень громадян, які поступили під час виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації за 9 місяців 2017 року.

Слухали начальника відділу здійснення документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату районної державної адміністрації Домініку Мандзюк, яка повідомила, що на виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» керівництвом райдержадміністрації щомісячно проводяться виїзні прийоми по місцю роботи та проживання громадян, а також робота з поліпшення стану розгляду заяв, скарг та пропозицій громадян, вирішення порушених у них питань, удосконалення форм роботи зі зверненнями громадян.

    За 9 місяців 2017 року до районної державної адміністрації  надійшло 106 звернень громадян (за 9 міс. 2016 року – 113), в тому числі 26 письмових,  що на 8  менше, ніж за відповідний період  2016 року та    80 звернень поступило під час особистого та особистого виїзного прийому  громадян головою та заступниками голови  ( за 9 міс. 2016 року - 79).

        За 9 місяців 2017 року   поступило 5 колективних звернень, що на 7 менше минулорічного (12) , під якими підписалось  49 осіб. 10 звернень від жителів району надійшло до районної державної адміністрації від органів влади вищого рівня.

         З обласного контактного центру переадресовано до райдержадміністрації 94  звернення громадян, що на 95 менше, ніж за відповідний період минулого року(189). До цієї установи люди зверталися з питань призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, соціальних допомог, виплати заробітної плати (61 або 65 % ), комунального і дорожнього господарства (7 або 7%) , транспорту і зв’язку(4 або 4%), інші  (22 або 24%).  Всі вони розглянуті в оперативному порядку, громадяни отримали вичерпні відповіді.

         У звітному періоді проведено 33 виїзних прийомів громадян (звернулося 60 осіб), з них головою адміністрації 19( прийнято  21особу), заступниками 14 (прийнято 39 осіб). Проведено 9  «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади», на яку  звернулися  24 особи.

         У звітному періоді проведено 8 засідань постійно-діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

          Робота з розгляду порушених у зверненнях питань, до органів виконавчої влади, підвищення відповідальності за негайне реагування на обґрунтовані пропозиції, заяви, скарги будуть і надалі знаходитись на постійному контролі в райдержадміністрації.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1900 | Переглядів: 84Дата публікації: 14:47 30.10.2017