Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували пам’ять
Вшанували пам’ять

Поділитися новиною:

Вшанували пам’ять

27 жовтня 2017 року в райцентрі відзначили річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, а цього року минає 73 роки з того дня коли останнього загарбника було вигнано з української землі. Відзначили пам’ятну дату заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, представники районної ради, працівники районної державної адміністрації, районної ради, установ та організацій району, жителі селища поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям та воїнам-односельцям на знак глибокої пошани та вічної пам’яті їх безсмертних подвигів.

Багато наших земляків брало участь у боях на фронтах Другої світової війни, чимало з них повернулися додому здійснивши бойові подвиги, але ще більше з них полягло на полі бою обороняючи, а потім і визволяючи села та міста нашої багатостраждальної землі.

Пам’ятаймо тих, хто загинув. Вклонімося тим, хто живий і з кого нині, коли над нашою Вітчизною знову нависла смертельна загроза,  беруть  приклад наші мужні хлопці, воїни з хоробрими серцями в зоні АТО. Сьогодні вони демонструють таку ж доблесть, як їхні діди й прадіди.

Альбом: Вшанували пам’ять Альбом: Вшанували пам’ять Альбом: Вшанували пам’ять Альбом: Вшанували пам’ять
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1895 | Переглядів: 91Дата публікації: 15:29 27.10.2017