Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови райдержадміністрації
Привітання голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації

Дорогі ветерани! Шановні земляки! 28 жовтня ми відзначаємо знаменну подію у житті нашої держави - 73-тю річницю визволення України від фашистських загарбників. У цей день багатомільйонний народ-переможець вшановує подвиг живих і пам’ять полеглих героїв. Адже саме надзвичайний героїзм та високий патріотизм, воїнська доблесть та ратна праця воїнів-визволителів дарували мир та злагоду на рідній землі.

Я схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, засвідчуємо глибоку повагу всім, хто в жорстоких боях виборював свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогу у підпіллі, самовіддано трудився в тилу.

 Мільйони українців і людей інших національностей, різної віри, політичних поглядів та переконань на фронтах і в підпіллі поклали своє життя за нашу Батьківщину, за її волю.  

Низький уклін вам за це, дорогі наші ветерани! У цей святковий день щиро бажаємо усім вам здоров'я, довгих років життя, оптимізму і витримки, мирного неба над головою.

       Вічна слава воїнам, що полягли в боях за свободу і незалежність України!

Слава воїнам-переможцям!

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1894 | Переглядів: 42Дата публікації: 09:58 27.10.2017