Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину
Літературний фестиваль \"Зернослово\" завітав на Білогірщину

Поділитися новиною:

Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину

18 жовтня на базі Білогірської централізованої бібліотечної системи проходив Всеукраїнський літературно – мистецький фестиваль «Зернослово». Захід було проведено з ініціативи директора Хмельницького обласного літературного музею Василя Горбатюка і за сприяння Хмельницької обласної організації Національної Спілки письменників України.

На фестиваль завітали  гості: письменники Запорізької та Хмельницької областей – члени Національної Спілки письменників України, самодіяльні поети Білогірщини, учні та вчителі  шкіл району, бібліотечні працівники, шанувальники українського слову та літератури рідного краю. Відкриття фестивалю відбулось в приміщенні районної бібліотеки.

Участь в заході взяв  й перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк, який звернувся до присутніх із вітальним словом: «Давно відомо, про велику силу впливу поезії на почуття людини. Часом чотири рядки талановитого автора можуть замінити сторінки тексту прози. Поетичне слово, здатне проникати в таємниці людської душі, закликає людину мислити образами, не дає нашій душі зачерствіти. Мені дуже приємно брати участь у цій чудовій зустрічі. Хочеться побажати Вам – здоров’я, творчого натхнення та нових звершень. Миру, спокою, та злагоди всім нам.»

В стінах бібліотеки та на Білогірській землі вітали поважних гостей – знаних письменників, поетів та публіцистів Василя Горбатюка, Миколу Білокопитова, Михайла Цимбалюка, Петра Маліша, Ольгу Остапчук, Анатолія Ненцінського, Вікторію Сироватко, Віталія Міхалевського та Людмилу Веселу.

Музичні вітання лунали від солістів районного будинку культури.  А бібліотека отримала в подарунок від літераторів України нові цікаві книги з автографами авторів.

Після завершення урочистої частини гості відвідали районний історик краєзнавчий музей та ознайомилися з нашим селищем. Варто зазначити, що учасники фестивалю відвідають й ряд сіл району, зокрема побувають у Ямполі, Сушівцях, Миклашах та Гулівцях.

 

Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину Альбом: Літературний фестиваль "Зернослово" завітав на Білогірщину
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1869 | Переглядів: 93Дата публікації: 16:26 18.10.2017