Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

 Порядок денний включав наступні питання :

1. Про  підготовку органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру протягом осінньо-зимового періоду 2017/2018 року.      

   2. Про стан виконання рішень обласної комісії ТЕБ і НС щодо
       функціонування місцевих систем  оповіщення. 

          3. «Про виконання завдань покладених на органи виконавчої владита місцевого самоврядування з організації планування евакуаційних заходів при виникненні надзвичайних ситуацій в мирний час та в особливий період».

По першому питанню порядку денного інформував начальник районного сектору ГУ ДСНС   у Хмельницькій області Панасюк В.М, який зауважив, що з метою належної підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру протягом осінньо -зимового періоду 2017/2018 року, готовності сил та засобів щодо забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення в несприятливих погодних умовах в районі відпрацьовано плани заходів з підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

В райдержадміністрації відпрацьовані та погоджені з ДСНС оперативні плани спільних дій, спрямованих на запобігання аваріям у системах тепло, водо, електро і газопостачання підприємств усіх форм власності та локалізації наслідків таких аварій.

Однак, з  метою належної підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження та оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру протягом осінньо -зимового періоду 2017/2018 року, готовності сил та засобів щодо забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення в несприятливих погодних умовах потрібно вирішити ряд нагальних проблем.

За результатами розгляду членами комісії було прийнято ряд рішень та роздано доручення відповідним виконавцям.

 

Альбом: Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1862 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:19 13.10.2017