Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем захисника України
Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем захисника України

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА Р. Муляра з Днем захисника України

Дорогі захисники України! Ветерани війни різних поколінь і збройних конфліктів! Від щирого серця вітаю вас з визначною датою в історії нашої держави - Днем захисника України.

 Цього року ми її відзначаємо 14 жовтня і співпадає вона з Днем Українського козацтва. Це символічно, бо саме козаки були і є борцями за свободу і незалежність України. День захисника України - це високе і почесне звання, а в останній рік воно набуло осособливого значення.

 

Саме ви, захисники нашої держави, беручи участь в антитерористичній операції на території нашої країни показали своїм співвітчизникам і усьому світові значення слів "мужність", "воля" і "нескореність".

Тому, у день свята  мужності й самовідданості, лицарства і благородства, визволителів й захисників України вітаю усіх, хто носить це високе звання. Низький уклін всім, хто зараз боронить нашу незалежність. Іще раз прийміть сердечні вітання та побажання міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди вам та вашим родинам. А найголовніше - миру і процвітання у рідній країні.

Голова районної державної адміністрації Р.Муляр

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1860 | Переглядів: 62Дата публікації: 08:15 13.10.2017