Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення
Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення

Поділитися новиною:

Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення

Серед розмаїття об’єднань громадян є такі, що згуртовують не за обов’язками, а за серцем. Однією з таких є Білогірська районна організація ветеранів України. А серед місцевих ветеранських організацій чи не найбільше виділяється Ямпільська первинна ветеранська організація, сьогодні вона відсвяткувала своє 30-річчя.

9 жовтня, з нагоди ювілею, Ямпільському селищному будинку культури відбулися урочисті збори представників осередків районної організації, органів державної влади і місцевого самоврядування району.

Відкриваючи урочисте засідання, голова районної Ямпільської ветеранської організації Григорій Ситар розповів історію створення ветеранської організації, її славне минуле та сучасне.

З найщирішими вітаннями і побажаннями здоров’я, миру, активного довголіття звернулися до присутніх заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, директор територіального центру соціального обслуговування Зоя Басок, голова районної організації ветеранів Микола Максимчук, Ямпільський селищний голова Іван Бурлака. У своєму виступі Віктор Гребенюк відмітив значний вклад ветеранів району у національно-патріотичне виховання молоді, сприяння в поліпшенні соціального забезпечення ветеранів і людей похилого віку, активну громадську позицію.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річччя утворення ветеранської, активістам ветеранського руху були вручені рамоти райдержадміністрації та районної ради та грамоти районної організації ветеранів України.

Багато теплих вітань, слів вдячності та щирих побажань звучало на адресу ветеранів від гостей.

 

Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення Альбом: Ямпільська ветеранська організація відзначила 30-річчя з дня створення
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1849 | Переглядів: 102Дата публікації: 16:41 09.10.2017