Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась тижнева нарада
Відбулась тижнева нарада

Поділитися новиною:

Відбулась тижнева нарада

9 жовтня 2017 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Муляра, відбулася щотижнева нарада за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кирилюка, заступника голови районної державної адміністрації Віктора Гребенюка, керівника апарату районної державної адміністрації Юлії Панасюк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради підведено підсумки за попередній тиждень та окреслено першочергові заходи, що заплановані на поточний робочий тиждень.

Також, під час наради, було заслухано виступи начальника територіального обслуговування населення в районні Басок З.В. та начальника відділу архітектури та містобудування Кривого В.Д..

Про роботу територіального центру соціального обслуговування  районну за 9 місяців  та про освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток, державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів.

Під час виступу Зоя Басок зазначила, що за 9 місяців 2017 року продуктів харчування отримало 247 одиноких громадян на суму 12247 грн. До спонсорської допомоги долучились с вященнослужител і.

Допомогу ношеним одягом отримало 250 громадян на суму 2462 грн.

З метою забезпечення та доступності соціальних послуг, розширення їх спектру, охоплення більшої чисельності осіб, задоволення їх потреб діє мультидисциплінарно команда в складі перукарів, медичної сестри, психолога, швеї, соціального робітника, соціального працівника та юриста. Протягом 9 місяців зроблено 19 виїздів в села району, де надано послуги 162 особам.

Значну увагу в територіальному центрі приділяється організації дозвілля підопічних. Із ними проводяться цікаві зустрічі, різноманітні лекції, екскурсії, зустрічі за круглим столом:

  • січень - привітання з різдвяними та новорічними святами;
  • 26 січня — захід «Зустріч з лікарями»;
  • 16 лютого - зустріч - спілкування ветеранів з керівниками району;
  • 24 лютого - захід до 30-ї річниці створення ветеранської організації;
  • З березня - відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня;
  • у квітні традиційно пройшла благодійна акція «Великодній кошик», метою якої є привітання з Великоднем одиноких та малозабезпечених громадян нашого району та вручення їм пасхальних сувенірів. За допомогою благодійників вдалося сформувати 145 пасхальних подарунків;
  • 5 травня - проведено захід до дня Перемоги у ВВВ;
  • 25 липня - засідання клубу «Золота пора»;
  • 22 вересня - захід до дня Партизанської слави;
  • 2 жовтня - відзначення Дня людей похилого, Дня ветерана.

Традиційно протягом вересня — жовтня проводиться благодійна акція

«Ти можеш їм допомогти» по збору овочів для надання натуральної допомоги одиноким, одиноко проживаючим та іншим незахищеним верствами населення. В результаті вдалося зібрати 3140 кг. картоплі та роздано 34 особам.

Вже доброю традицією стало вітання довгожителів району вітальними листівками з ювілейними датами, тому за 9 місяців 2017 року тому територіальним центром було здійснено 39 вітань ювілярів.

 

За результатами проведеної наради, до виконання відповідальним особам, було надано протокольні доручення.

 

Альбом: Відбулась тижнева нарада Альбом: Відбулась тижнева нарада
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1847 | Переглядів: 54Дата публікації: 14:33 09.10.2017