Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови РДА з Днем юриста
Вітання голови РДА з Днем юриста

Поділитися новиною:

Вітання голови РДА з Днем юриста

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави. З державою все в порядку, - вважають юристи, - якщо її основний Закон, Конституція, не обмежує права і свободи громадян, а, навпаки, розширяє сферу цих свобод. В Україні, державі з правильно виписаною Конституцією та не зовсім правильним застосуванням законів, професія юриста займає одне з найбільш необхідних місць.

Сьогодні, коли в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади, зафіксовані в Конституції, інших законодавчих актах, відбувається реформування правової системи, Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства - “Держава - для людей”.

Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 

Р. МУЛЯР,         голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1843 | Переглядів: 63Дата публікації: 15:29 06.10.2017