Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась щорічна ярмарка професій
Відбулась щорічна ярмарка професій

Поділитися новиною:

Відбулась щорічна ярмарка професій

4 жовтня у Білогірському районному будинку культури відбулась традиційна ярмарка професій «Моя професія – моє майбутнє» – зустріч та спілкування учнів випускних класів району та міста з представниками навчальних закладів Хмельниччини.

Виступи представників навчальних закладів були цікавими, яскравими, з використанням презентаційних фільмів та слайдів, доступних та зрозумілих для випускників.  Вони  побажали учням успіхів у незалежному оцінюванні та зустрічі з ними саме в їхніх закладах освіти, де  створені всі умови для навчання та здобуття професій і спеціальностей. Звучали також слова про  подальше навчання після закінчення навчального курсу у закладах та працевлаштування.

Традиційну допомогу у професійному самовизначенні надали спеціалісти  центру зайнятості, які провели співбесіду з учнями, виявляючи їх професійну схильність за допомогою тестових методик.

Спілкування було корисним для всіх присутніх у залі. На ярмарок були запрошені вчителі, і батьки учнів, і представники органів влади у районі,  райвідділу освіти. В заході взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк. Він звернувся до присутніз з наступними словами: «У житті кожної людини існують певні переломні моменти, коли наприклад, потрібно вперше йти до школи, в університет, тощо. Одним із таких моментів є закінчення школи і вибір професії, адже від його правильності залежить Ваше подальше життя, матеріальна забезпеченість, місце у суспільстві. Сьогодні перед Вами виступлять представники навчальних закладів не тільки нашої, а й сусідніх областей, які розкажуть Вам про ті спеціальності, які Ви можете здобути саме в них. Тож послухайте їх, зробіть висновки та свій вибір, який завжди залишається тільки за Вами. Щиро бажаю всім Вам знайти свою життєву стежину, а  головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей,  творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю.  Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!»

Директор районного  центру зайнятості  Лариса Тищук  також привітала всіх присутніх в залі і повідомила, що центр зайнятості надає учням методичну і практичну допомогу у виборі професії, можливості навчання, про функціонування давно знайомої профорієнтаційної формули «Хочу-можу-треба».

Тож лишається тільки побажати випускникам правильного вибору та успіхів у навчанні.

Альбом: Відбулась щорічна ярмарка професій Альбом: Відбулась щорічна ярмарка професій Альбом: Відбулась щорічна ярмарка професій Альбом: Відбулась щорічна ярмарка професій Альбом: Відбулась щорічна ярмарка професій
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1836 | Переглядів: 130Дата публікації: 14:33 04.10.2017