Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку
Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку

Поділитися новиною:

Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. 2 жовтня в районному будинку культури відбулися заходи з присвячені Дню людей похилого віку в яких взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк.

Він звернувся до присутніх із вітальними словами: «Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого села та держави. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань, болю і втрат довелося вам пережити і при цьому зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що Ви зробили для своїх нащадків.»

Також, ветеранів району привітали зі святом: начальник відділу суспільної власності районної ради Віталій Мазур, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, представники релігійних конфесій району.

Музичні дарунки лунали для присутніх від аматорських самодіяльних колективів та солістів районного будинку культури.   

Міжнародний день людей похилого віку покликаний висловити визнання особам старшого віку за їх внесок у розвиток людського потенціалу та економіки, звернути увагу суспільства на проблеми глобального постаріння населення. Довге життя – ознака доброго здоров’я. Пам’ятаймо і надалі про свій невідплатний борг перед ветеранами та громадянами поважного віку. Робитимемо все, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу, мали гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.

 

Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку Альбом: Відбулись заходи присвячені Дню людей похилого віку
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1828 | Переглядів: 98Дата публікації: 14:58 02.10.2017