Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Осінь завітала до "Променя надії"
Осінь завітала до \"Променя надії\"

Поділитися новиною:

Осінь завітала до "Променя надії"

Осінь… Скільки краси, лірики, музики, радості й тихого смутку приносить нам ця чарівниця! Її ніжно називають золотою, замріяною, загадковою, незбагненною і неповторною у своїх витівках та розвагах. Приваблює вона нас своєю мінливістю і буянням осінніх барв, а також тим, що балує нас щедрістю та багатством.

29 вересня у Білогірському районному центрі соціальної реабілітації дітей - інвалідів «Промінь надії» з вихованцями Центру було проведено захід «Осінь чарівниця ходить по землі».

Дітки порадували присутніх піснями та хороводами про осінь, розповідали вірші. Свою танцювальну майстерність діти показали в танцях «Хмаринки» та «З парасольками». Свято пройшло в гарному настрої, в доброзичливій обстановці супроводжувалося бурхливими аплодисментами. Підготували та провели свято фахівці  Центру . Чарівна атмосфера свята не залишила байдужим , а ні жодного гостя, а ні жодного винуватця дійства.

Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - яблучками та грушами.

Альбом: Осінь завітала до "Променя надії" Альбом: Осінь завітала до "Променя надії" Альбом: Осінь завітала до "Променя надії"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1822 | Переглядів: 91Дата публікації: 15:47 29.09.2017