Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Хмельниччина відсвяткувала свою 80-у річницю
Хмельниччина відсвяткувала свою 80-у річницю

Поділитися новиною:

Хмельниччина відсвяткувала свою 80-у річницю

Рівно 80 років тому, 22 вересня 1937 року, почалася нова сторінка в історії нашої області. До 4 лютого 1954 року вона називалася Кам’янець-Подільською. Пізніше – Хмельницькою. Історія Хмельниччини тісно пов’язана з історією нашої держави, адже непростий шлях її творення втілений у характерах наших людей, у їх цілеспрямованості, у їх любові до рідної землі.

Колосальні випробування припали на долю нашої області та її жителів: голод і фашистська окупація, повоєнні злидні і репресії. Жителі Хмельниччини не просто вистояли перед неймовірними випробуваннями, а й створили один з потужних регіонів, який займає важливе місце у житті України.

 

Хмельницька область – це неповторний край з чудовими краєвидами, багатими чорноземами та надрами, визначними історико-культурними місцями, потужною промисловістю, а головне щирими, мудрими, працьовитими, талановитими людьми.

Голова адміністрації Олександр Корнійчук привітав присутніх з 80-тою річницею утворення області, й висловив подяку захисникам, ветеранам воєн та праці, усім, хто віддає частину себе для розбудови Хмельниччини.

“Сьогодні день народження не тільки нашої області, сьогодні свято кожного з нас  як важливої ланки у ланцюжку взаємовідносин, історії та майбутнього”, – додав Олександр Олександрович.

Задля відзначення кращих жителів Хмельниччини голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний вручили державні відзнаки та нагороди «За заслуги перед Хмельниччиною».

У ході урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків – захисників.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1805 | Переглядів: 80Дата публікації: 10:34 25.09.2017