Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Збираючи врожай не забудьмо про дороги
Збираючи врожай не забудьмо про дороги

Поділитися новиною:

Збираючи врожай не забудьмо про дороги

Цукровиробництво, зокрема вирощування солодких коренів здавна було однією із стратегічних галузей сільськогосподарського виробництва в нашій державі. З початком осені аграрії району традиційно розпочинають збір цукрових буряків. Однією із найбільш затратних робіт при збиранні буряків є їх вивезення з поля та доставка на переробне підприємство. У бажанні зменшити затрати, а заодно й отримати максимальний прибуток агропідприємства використовують для перевезень сировини великовагові транспортні засоби, завантаження, яких зачасту відбувається прямо на полі. У дощову погоду бруд із поля переноситься на дорогу, де створює значні перешкоди дорожньому руху.

В ході обстежень автодоріг загального користування області, проведених працівниками Служби авто­доріг, виявляються численні факти виносу ґрунту на проїзну частину автодоріг державного та місцевого значення великоваговими транспортними засобами при вивезенні з полів сільськогосподарської продукції, а також виконанні сільськогосподарських робіт, що загрожує безпечним умовам дорожнього руху на автодорогах та може призвести до виникнення дорожньо - транспортних пригод, особливо на маршрутах перевезення учнів до шкіл та автобусного сполучення.

Протягом останніх днів такі факти були виявлені на автодорогах державного та місцевого значення в ряді районів області, де великоваговими транспортними засобами при вивезенні урожаю цукрового буряка на проїзну частину та узбіччя автодороіг за шинами автомобілів виноситься велика кількість бруду, що створює значну слизькість покриття, а також сприяють руйнації автодоріг.

Вказані дії на автодорогах негативно впливають на стан забезпечення безпеки дорожнього руху, сприяють збільшенню аварійності на ділянках автодоріг і носять ознаки адміністративних правопорушень, які  згідно ст. 139 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.

Звертаємось до агропідприємств району з проханням дотримуватися технологій збирання врожаю, а також по можливості забезпечити організацію в місцях виїздів з полів автотранспорту на автодороги постів з миття коліс від бруду.

Також звертаємось до жителів району, у разі виявлення фактів виносу бруду на дороги, просимо негайно повідомляти Білогірську районну державну адміністрацію та Білогірське відділення поліції.

ПРЕС-СЛУЖБА РДА

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1789 | Переглядів: 66Дата публікації: 14:45 18.09.2017