Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З професійним святом привітали рятувальників
З професійним святом привітали рятувальників

Поділитися новиною:

З професійним святом привітали рятувальників

15 вересня у залі Білогірської школи мистецтв відбулося урочисте відзначення Дня рятівника. На святкування зібралися працівники пожежно-рятувальних підрозділів Білогіршини й ветерани служби. Привітати з наступаючим професійним святом обранців мужньої професії завітав голова райдержадміністрації Роман Муляр.

Найперше слова подяки за щоденну непросту працю, опісля про важливість служби порятунку говорили у своїх виступах голова адміністрації Роман Муляр і начальник відділу суспільної власності районної ради Віталій Мазур. Гості побажали працівникам пожежно-рятувальних підрозділів міцного здоров’я, сімейного затишку, Божої опіки під час небезпечної служби та миру на українській землі. До свята традиційно вручили спільні грамоти та подарунки від районної влади .

Адресував вітання колегам по службі й керівник райвідділу Володимир Панасюк. Привітав рятівників і заступник генерального директора ТОВ НВА «Перлина Поділля» Сергій Яловчук.

Святкові заходи продовжилися концертною програмою, яку підготували викладачі та учні школи мистецтв.  

Довідково

День рятівника в Україні відзначають щорічно 17 вересня відповідно до Указу Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. Саме в цей день православна церква вшановує Святий образ ікони Божої Матері «Неопалима Купина», що є захисницею людей від вогняної стихії та, водночас, покровителькою рятівників.

 

Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників Альбом: З професійним святом привітали рятувальників
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1786 | Переглядів: 115Дата публікації: 14:56 15.09.2017