Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День працівників лісу України
День працівників лісу України

Поділитися новиною:

День працівників лісу України

Ліс – це душа всієї планети, справжній, живий скарб нашої землі. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх. Кожен ліс вимагає до себе дбайливого і бережливого ставлення, лісу потрібен господар, який буде самовіддано йому служити.

В Україні День працівників лісу щорічно прийнято святкувати в золоту пору осені, в третю неділю вересня. Це професійне свято для всіх тих, хто нерозривно пов’язав своє життя з лісовим господарством, деревообробною та целюлозно-паперовою промисловістю.

Цікавий той факт, що наша держава посідає 8 місце серед країн Європи по загальній площі лісу, проте кожен другий гектар лісу нашої країни є штучно створеним. На благо примноження і раціонального використання лісового багатства України працює величезна кількість людей.

Кожен з нас повинен пам’ятати про те, що ліс – це найбільше багатство природи, він є запорукою безпеки екології, основою економічної стабільності держава і пріоритетною складовою народногосподарського комплексу України.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

У професійне свято працівників лісу Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації приєднується до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто просто любить, береже і рятує ліс. Зі святом!

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1781 | Переглядів: 69Дата публікації: 10:30 15.09.2017