Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся виїзний прийом громадян в с. Хорошів
Відбувся виїзний прийом громадян в с. Хорошів

Поділитися новиною:

Відбувся виїзний прийом громадян в с. Хорошів

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади.

Черговий  виїзний прийом здійснено 13 вересня 2017 року заступником голови районної державної адміністрації Віктором Гребенюком на території Хорошівської сільської ради.

В ході спілкування до посадовця зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликають питання незадовільного стану доріг  та їх ремонту. Також порушувалось питання сприяння у прискорені введення в експлуатацію сільського водогону.

В ході проведення прийому Віктор Гребенюк відвідав будівництво сільського водогону, а також фельдшерсько-акушерський пункт та дитячий садочок.  

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.

Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян в с. Хорошів Альбом: Відбувся виїзний прийом громадян в с. Хорошів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1778 | Переглядів: 78Дата публікації: 14:39 13.09.2017