Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулися міжрайонні змаганя з футболу
Відбулися міжрайонні змаганя з футболу

Поділитися новиною:

Відбулися міжрайонні змаганя з футболу

Днями на базі Білогірського центрального стадіону за ініціативи ДЮСШ був проведений турнір з футболу серед дітей 2004-2005 років народження присвячений дню фізичної культури та спорту. Участь в змаганнях взяли команди Білогірської, Ізяславської та Теофіпольської дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

В ході напруженої боротьби золото змагань дісталося спортсменам з Теофіполя, срібло вибороли ізяславчани, а почесне третє місце та бронзові нагороди команді з Білогір’я.

Призери турніру були нагороджені грамотами та дипломами відповідного ступеня, а також подарунками від спонсорів змагань.

«Проведення подібних змагань зміцнює зв’язки між районами, а також вичить молоде покоління вмінню працювати в команді, прищеплює їм любов до спорту та здорового способу життя», - зазначив директор Білогірської ДЮСШ Сергій Швець.

Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу Альбом: Відбулися міжрайонні змаганя з футболу
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1773 | Переглядів: 101Дата публікації: 16:20 11.09.2017