Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
На базі районного центру зайнятості відбувся семінар для приватних підприємців
На базі районного центру зайнятості відбувся семінар для приватних підприємців

Поділитися новиною:

На базі районного центру зайнятості відбувся семінар для приватних підприємців

У першу неділю вересня Указом Президента України від 05.10.1998 встановлено відзначати День підприємця . На сьогодні підприємці – це головна рушійна сила економіки держави, завдяки іх активності та ініціативі створюються нові робочі місця , поповнюються місцеві бюджети, вирішуються проблеми зайнятості населення .

         04 вересня  2017 року о 11 годині у приміщенні районного центру зайнятості  з нагоди  Дня підприємця  в Білогірському районному центрі зайнятості  відбувся урочистий  семінар на  тему: «Компенсація  роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі  місця на якому були присутні  підприємці  району .

      На  урочистому заході з нагоди  Дня підприємця  подяками  Білогірського районного центру зайнятості були  відзнчені  кращі приватні підприємці району, а  подякою  Хмельницького обласного центру зайнятості  було  відзначено  ФОП  Лозінську Олену Феодосіївну.

     Присутні на семінарі приватні підприємці  поділились  думками про  дієвість  співпраці зі  службою зайнятості у створені нових робочих місць з компенсацією витрат у розмірі єдиного внеску, які сприяють вирішенню проблем зайнятості в районі.

Альбом: На базі районного центру зайнятості відбувся семінар для приватних підприємців Альбом: На базі районного центру зайнятості відбувся семінар для приватних підприємців
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1760 | Переглядів: 138Дата публікації: 13:57 04.09.2017