Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось виїзне розширене засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось виїзне розширене засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулось виїзне розширене засідання колегії райдержадміністрації

31 серпня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося чергове виїзне розширене засідання колегії районної державної адміністрації в Денисівській сільській раді, на яке були запрошені керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району, сільські та селищні голови.

Порядок денний засідання включав в себе наступні питання:

1. Про стан готовності навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року  

2. Про  стан дотримання свободи слова в районі

3.Про здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Юрівської  сільської ради.

З інформацією щодо, стану дотримання  свободи слова в районі виступила керівник апарату районної державної адміністрації Юлія Панасюк. Вона повідомила, що Згідно статті 34 Конституції України кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів та переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб.

На виконання постанови Верховної ради України «Про Рекомендації парламентських слухань «Про стан свободи слова у регіональних засобах масової інформації», доручення Прем’єр-міністра України від 26. 07. 2010 року в районі проводиться відповідна робота щодо більш ефективної реалізації правових та організаційних заходів державного сприяння розвитку інформаційної галузі та постійного моніторингу за дотриманням свободи слова.

Структурним підрозділом, що забезпечує медійний супровід діяльності Білогірської районної державної адміністрації, є сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, який здійснює анонсування та висвітлення заходів за участі керівництва райдержадміністрації, готує інформаційні матеріали, прес-анонси, прес-релізи, які висвітлюються на офіційному веб-сайті адміністрації та у місцевих друкованих ЗМІ.

В районі відсутні факти притягнення до відповідальності представників засобів масової інформації, переслідування їх податковими та іншими контролюючими органами, а на журналістів не чиниться будь-якого тиску.

У поточному році до райдержадміністрації надійшов 21 запит на отримання інформації,  з них 3 – від представників засобів масової інфор­мації. В основному запити стосувалися питань сільськогосподарської галузі, освіти, місцевого самоврядування та питань фінансового характеру. На всі запити були надані відповіді відповідно до компетенції райдержадміністрації та у відповідності до законодавства.

Таким чином, в районі активно проводиться робота із забезпечення та захисту свободи слова, вільного доступу до інформації та її безперешкодного поширення. Особлива увага приділяється питанням забезпечення інформування представників засобів масової інформації, підтриманню професійних журналістських стандартів, захисту моральних та етичних стандартів у процесі інформаційної діяльності з метою забезпечення вільного доступу громадян до інформації.

По першому питанню інформувала Баранчук Ольга Василівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та виступали:  Шипульняк Галина Петрівна –  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у районі, Панасюк Володимир Миколайович – начальник районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

Загалом засідання колегії пройшло змістовно та конструктивно з усіх вищезгаданих питань було прийнято відповідні рішення та підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

Також було відвідано та оглянуто приміщення Денисівського ДНЗ «Струмочок», Денисівську  загальноосвітню школу I-IIIст та  ФАП.

Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації Альбом: Відбулось виїзне розширеного засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1753 | Переглядів: 134Дата публікації: 14:09 31.08.2017