Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відкриття районної Дошки Пошани
Відкриття районної  Дошки Пошани

Поділитися новиною:

Відкриття районної Дошки Пошани

Відкриваючи Дошку Пошани голова райдержадміністрації Роман Муляр та голова районної ради Василь Мельник звернулися до присутніх з вітальним словом. Сьогодні на передодні 26- ї річниці Незалежності України всі ми зібралися тут аби вшанувати кращих людей нашої сонячної та мальовничої Білогірщини.

«Відкриваючи сьогодні нашу районну Дошку Пошани  я хочу сказати, що окрасою району – є його родючі землі, глибокі традиції і велика культурна спадщина. Проте справжнім багатством – є наші трудящі і добропорядні жителі. Виробничники, митці і науковці – еліта усіх галузей – люди, які роблять все можливе, щоб наш район впевнено і плідно розвивався. Виражаю подяку хліборобам і медикам, освітянам, військовослужбовцям і підприємцям, усім, хто відкинув в сторону політичні амбіції, і в основу свого життя поклав працю, добробут і розвиток краю», – зазначив під час свого виступу голова райдержадміністрації Роман Муляр.

Ті представники різних галузей життєзабезпечення, що мали честь бути занесеними на «Дошку Пошани» – це лише невелика частина з усіх білогірчан, що варті почесної відзнаки, як кращі з кращих, які своїм життям і працею показують приклад для наслідування, переконаний голова адміністрації.

Після цього Роман Петрович спільно з Василем Васильовичом  нагородили кращих працівників та трудові колективи, які занесені на Дошку Пошани.

Урочистості продовжилися святковим концертом з нагоди 26-ї річниці Незалежності України «Хай буде вільна Україна на всі віки, на всі часи», що відбувся в районному будинку культури.

 

 

Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани Альбом: Відбулося відкриття районної  Дошки Пошани
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1740 | Переглядів: 189Дата публікації: 13:48 23.08.2017