Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови райдержадміністрації з Днем Незалежності України
Вітання голови райдержадміністрації з Днем Незалежності України

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Незалежності України

Шановні жителі району! Щиросердечно вітаю вас з Днем Незалежності України, нашим національним святом – відродженням української держави! Незалежність стала найвищим надбанням довгого і тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоствердження, здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє України, як держави, українців, як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання і добробуту кожного громадянина.

Білогірщина – невід’ємна частинка України. І наше майбутнє залежить від внеску кожного у розвиток свого села чи селища, району, області, а значить усієї України. Від нашої спільної,злагодженої праці залежить завтрашній день, усі разом ми зможемо зробити багато для держави. Віримо,що спільними зусиллями ми збережемо Україну благополучною та самодостатньою, зробимо наше життя кращим та комфортнішим.

В цей святковий день від усього серця бажаю вам міцного здоров’я і оптимізму, успіхів у реалізації всіх планів та плідної роботи на благо України.

 

Р. Муляр, голова районної державної адміністрації.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1736 | Переглядів: 87Дата публікації: 17:36 23.08.2017