Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови облдержадміністрації та голови обласної ради
Привітання голови облдержадміністрації та голови обласної ради

Поділитися новиною:

Привітання голови облдержадміністрації та голови обласної ради

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, святом пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також приводом подумати про день прийдешній, про майбутні покоління, про нашу спільну відповідальність перед історією.

Нам випала велика історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь українців – мати свою незалежну державу. Боляче про це говорити у святкові дні, але за неї Україна платить надзвичайно високу ціну – людські життя. Та нехай наші недруги знають, що націю, яка так дорого платить за свою незалежність, – неможливо здолати. Бо, як сказала видатна Ліна Костенко, «Україна загартована найвищим гартом».

Безумовно, прожиті роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі, що вистраждана українцями.

Найголовніше – впевнено йти вперед та боротися за перемогу. Тому завдання українців – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль і снаги. Адже  від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.

Будьмо згуртованими і небайдужими до майбутнього рідної землі. Тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Покладаймося на успіх наших спільних дій та активну співпрацю, які єднають і зміцнюють нас.

Щиро вітаємо усіх жителів Хмельниччини з 26-ю річницею незалежності України. Благополуччя та добра бажаємо вам і вашим родинам, злагоди, порозуміння і згуртованості.

Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

 

 

З Днем незалежності!

Слава Україні!

З повагою та найщирішими побажаннями

Михайло Загородний,

голова Хмельницької

обласної ради

Олександр Корнійчук,

голова Хмельницької

обласної державної адміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1735 | Переглядів: 57Дата публікації: 08:34 23.08.2017