Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулося засідання постійної комісії районної ради
Відбулося засідання постійної комісії районної ради

Поділитися новиною:

Відбулося засідання постійної комісії районної ради

16 серпня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів. У роботі комісії взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк .

 Депутати погодили винесення на розгляд сесії ряд програм: програму відшкодування частини відсотків за кредитами, залученими фізичними особами, на впровадження енергозберігаючих заходів в Білогірському районі на 2017-2021 роки,  районну програму територіальної оборони Білогірського району, комплексну програму мобілізації зусиль Білогірської районної ради, Білогірської районної державної адміністрації, Білогірського відділення Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2017-2018 роки, районну програму щодо організаційного забезпечення діяльності управління соціального захисту населення Білогірської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки, районну програму соціального та правового захисту дітей «Діти Білогірщини» на 2017-2021 роки, а також внесення змін до районної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців Білогірського району на період 2017 року.

Було заслухано звіт головного лікаря Білогірської центральної районної лікарні про роботу установи та звіт головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги про роботу установи.

На розгляд комісії внесено проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, про що інформувала Деревич Алла Вікторівна – заступник начальника управління фінансів районної державної адміністрації.

Всього на розгляд комісії виносилось п'ятнадцять питань порядку денного.

 

Альбом: Відбулося засідання постійної комісії районної ради Альбом: Відбулося засідання постійної комісії районної ради Альбом: Відбулося засідання постійної комісії районної ради
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1713 | Переглядів: 83Дата публікації: 14:00 16.08.2017