Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України»
Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України»

Поділитися новиною:

Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України»

10 серпня в районному будинку культури відбувся обласний відбірковий етап конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» в номінації вокал-академічний,народний,естрадний,джазовий спів. Завітали на конкурс голова районної державної адміністрації Роман Муляр та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Баранчук.

 У конкурсі взяли участь 14 учасників, віком до 14 років, які представляли два вокальні твори.

Метою конкурсу є національно – патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення юних талановитих виконавців та виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.

Виступи конкурсантів   оцінювало обласне компетентне журі у складі  голови журі , начальника обласного управління культури національностей та релігій Трунової І.,  членів журі: директора обласного науково-методичного центру  культури і мистецтва Клименка А., викладача музичного училища Грінькевича І., методиста інновацій обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Назар О..

Переможницею відбіркового обласного  конкурсу стала   Даша Григорчук із с. Соснівки.

Глядацьку симпатію виборов Олексій Ващук із с.Гулівець, який на запрошення членів журі буде приймати участь у святковому концерті до 26-ї річниці незалежності України в м. Хмельницькому.

Побажаєм нашій конкурсантці Даші Григорчук перемоги у другому відбірковому обласному етапі конкурсу  «Яскраві діти України», який відбудеться 28-30 вересня у м.Хмельницькому.

Альбом: Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України» Альбом: Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України» Альбом: Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України» Альбом: Відбувся відбірковий етап конкурсу «Яскраві діти України»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1693 | Переглядів: 84Дата публікації: 10:41 11.08.2017