Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ…
ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ…

Поділитися новиною:

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ…

Днями Білогірська центральна бібліотека для дорослих спільно з районним центром зайнятості провела круглий стіл на тему «Торгівля людьми, або рабство по сучасному». Прагнучи кращої долі наші співвітчизники їдуть за кордон шукати добру роботу, але часто, на жаль такі заробітки перетворюються на рабство.

Щоб не трапилося такої біди з нашими громадянами в усіх областях нашої країни в ці дні проводиться широкомасштабна інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми. На даний захід були запрошені: провідний фахівець профорієнтації відділу надання соціальних послуг Мазур Л. А., начальник відділу забезпечення виконавчої діяльності управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дарун В. В. який подарував бібліотеці буклети по даній темі, начальник сектору кримінальної поліції Білогірського району Поручник С. П., начальник відділу Білогірське правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Піхотинська Ю.В.  Учасниками заходу були громадяни, які перебувають в статусі безробітні і стоять на обліку в центрі зайнятості.

     Спогадами про перебування на заробітках в Італії поділилася провідний редактор відділу комплектування та обробки літератури Мацюк Л. А.

Захід пройшов в теплій атмосфері у формі запитання-відповіді.

Альбом: ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ… Альбом: ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ… Альбом: ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ, АБО РАБСТВО ПО СУЧАСНОМУ…
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1677 | Переглядів: 62Дата публікації: 08:24 07.08.2017