Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови райдержадміністрації з Днем Національної поліції України
Вітання голови райдержадміністрації з Днем Національної поліції України

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Національної поліції України

Шановні працівники поліції та ветерани органів внутрішніх справ! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України! В день свята з найкращими побажаннями звертаюсь до ветеранів органів внутрішніх справ. Низько вклоняюсь матерям, дружинам тих, хто оберігає спокій наших громадян. Ваша підтримка, душевне тепло і повсякденна турбота допомагають витримувати усі негаразди служби.

На поліцію покладено виключно відповідальні і благородні завдання — охорона прав і свобод людини, протидія злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

 Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду.

 Глибоко переконаний, що ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту українського народу, захищатимуть від протиправних зазіхань інтереси держави.

           Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

 

Р. Муляр, голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1673 | Переглядів: 63Дата публікації: 10:27 04.08.2017